| BoMbeRmEn a întrebat:

Cum trimit un email?

Răspuns Câştigător
| Oliveoo a răspuns:

Pai intri pe mess si in dreapta ai o casuta care arata ca si o scrisoare- dai pe ea si iti apare o pagina de internet, in stanga sus scrie Check Mail si New, dai pe New si scrii emailul persoanei careia ii trimiti ceva, mai jos unde scrie Subject pui folderul, muzica, poza, etc.
Asa trimiti un email. Sper ca te-am ajutat.
:X

3 răspunsuri:
| 1n3x a răspuns:

Intri pe yahoo.com ( daca ai adresa de messenger ), te loghezi si cauti butonul 'New'

| Catelusa_6982 a răspuns:

Intri in id- ul tau de mess si dai pe "plicul" de deasupra listei tale. Iti intra in e-mail si dai New, apoi dai Attach files si browse in your computer. La To: scrii e-mailu' destinatarului si dai send.

| Catrinn a răspuns:

Bună.
Dacă știi adresa de email, o accesezi cu dublu click, se deschide o fereastră și în chenarul de jos te apuci să scrii persoanei sau firmei respective.
După ce ai terminat, dai enter/return și în acea clipă mesajul tău pleacă la destinatar.
Succes!