| XD_Dragoș_1994 a întrebat:

Cum umblu pe un aparat ce genereaza un paysafecard? Am inteles ca unele au direct pe meniu paysafecard... iar altele au la plati facturi online. Deci cum fac ca m-au derutat?

1 răspuns:
| Chun_Niko_2000 a răspuns:

Doar bagi banii, suma minima fiind de 25 de lei si apoi selectezi paysafe. o sa te intrebe cati bani vrei, se poate pana la 200, selectezi cat ai bagat si apoi o sa iti scoata din aparat un fel de factura. pe ea ai un cod, cu acel cod poti cumpara ceea ce vrei sa cumperi