| sunkymen a întrebat:

Cum vi se pare acest laptop pentru multitasking si jocuri mai nou aparute : http://www.pcgarage.ro/......2gb-brown/
Astept pareri :)

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da este ok pentru ceea ce vrei să faci cu el.Ca și branduri de gamming recomand așa Alienware(un altfel de Dell), Dell, MSI și Lenovo.Succes

| maryusmono a răspuns:

E un laptop ok. DIn punct de vedere al performantelor nu e wow.dar depaseste media normala in materie de performanta.

| IT4Ever a răspuns:

E un laptop performant si banuiesc facut din materiale de calitate..totusi e Lenovo o firma cu o anumita prestanta deci recomand cu caldura