| GabrielStefan a întrebat:

Cum vi se pare SE k810i? astept multe pareri

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

E un telefon bun, chiar daca este destul de vechi.E destinat fotografiei, scoate niste poze super, Mp3 player decent, slot de card, 3g, Bluetooth, il poti personaliza cu multe teme si instala destule aplicatii.

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Ce pareri? Am unul si sunt f multumit de el.Desigur nu este de fite fara ecran tactil, navigare gps.In schimb compenseaza, camera buna, mp3 perfect,game,aplicatii,telefonul este ok nu face fite, sunet tare, bateria tine 5 zile, etc.Intra aici:http://translate.google.ro/....../translate si vezi detalii.Bafta