| frumushika09 a întrebat:

Cum vi se pare Sims3? Dar Sims2? Dar Sims2 Pets? Am nevoie de raspunsuri de la cei care au! fundita lor:X

Răspuns Câştigător
| Mary Marry a răspuns:

Eu sunt de parere ca Sims 2 e mai tare decat Sims 3. poate ca eu am si toate sims-urile 2, de aceea este mai complex decat la Sims 3. iar ca si grafica Sims 2 mi se pare mai bun.acum fiecare cu parerea lui.
Sims 2 pet este foarte tare:trebuie sa ai grija de animal, sa il educi oare cum(cand face ceva rau sa dai pe praise sau scold, ca sa ii spui ca nu este bine cea ce face), poti sa te joci cu el, sa ii dai de mancare, la cainii poti sa ii dai comenzii cum ar fi playng dead sau ceva de genu sau roll over, la papagal sa il inveti sa vorbeasca.
dintre sims 2 cele mai tari mi se par:Season, Bon Viyage, University, Apartment live, Pets, Night live si mai e dragut si Open for business dar e mai greu de jucat pentru ca trebuie sa ai grija de afacerea ta. dar si celelalte Stuff sunt tari, cele mai tari mi se par H&M, Kithen&Bath Room, Ikea, Family Fun, Celebration si Holiday nu stiu cum(cel cu Craciunul).
Sims 2 mi se pare cel mai tare joc de pe aceasta planeta, nu ma plictisesc deloc, pot sa ma joc toata ziua si tot mai vreau.Si am de 3 ani Sims.

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Toate Simsurile sunt superbe si simuleaza perfect ceea ce isi propun, sunt foarte bune pentru petrecerea timpului liber.

| overdose90 a răspuns:

Sunt f tari jocurile! sims 3 arata f bine ca grafica si are si f multe optiuni. e complex si nu te plictisesti cu elwinking

| vivalavida a răspuns:

Nu stiu cum a fost sims 2 ca nu m-am jucat dar sims 3 e destul de fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunemi cum bag sims 2 pets si raspund!

| roxxutzzz a răspuns:

Sunt prea tari mai ales ca la sim pets ai un animal de casa si trebuie sa ai grija si de el :X iar sims 3 is the best mult mai avanstas decat sims 2:X

sper sa iti placa si tie pentru ca mie mi-a placut la nebunie si inca imi place