| compcris00 a întrebat:

Cum vi se pare telefonul Lenovo A850, daca aveti astfel de telefon nu aveti probleme, ori alternative pina la 700 ron.In special de la 4.5 inch, memoria operativa 1gb in sus, bateria minimum 2300 ma.

Răspuns Câştigător
| Komarov a răspuns:

Salut din punct de vedere tehnic telefonul precizat de tine e super ok in valoarea de 700 de ron, de ce iti exemplific faptul ca are un procesor Quad-Core si graficele Mali 400 Mp, chestie comuna cu Samsung Galaxy S2 la grafice, un alt aspect la procesor e ca are sa te duca mult si bine, m-am impacat bine cu procesoare Dual-Core Quad-Core eu in prezent sunt posesor de S1 si 4S si isi fac treaba minunat. Alt aspect e ecranul ala gigant si are si tehnologia IPS deci ai consum mai redus la baterie decat LCD, TFT un alt aspect al lui e acel 1GB Ram care face fata la majoritatea aplicatiilor din Play Store un lucru trist e memoria interna de 4GB asta cam lasa de dorit pentru un asemenea telefon, dar nu e motiv de suparare se poate face root si cu un card de 16Gb nu ai probleme camera foto e de 5 megapixeli ceva mediu pentru telefon aviz amatorilor daca vreti poze cumparati-va camere foto nu e rau de loc din punct de vedere telefonul pretul conteaza sa nu fie piperat zic ca nu merita deloc mai mult de 700 de Lei. Alternative poti alege din gama LG Optimus de preferat L9 sau Allview ZTE Huawei. Producatorii gen Lenovo, Acer au aparut din senin cu telefoane de genul asta si se adapteaza la o piata low-cost nu te astepta la performante extra mari te-am salutat funda?

1 răspuns:
| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Acesta este cu 29 de lei mai scump dar merita fiecare banut http://bit.ly/1y2vBUs are si NFC