| sakura_3128 a întrebat:

Cumi imi fac propriul meu chat?

2 răspunsuri:
| Raduhh a răspuns:

Pai fa-ti blog si porneste o tema de discutie apoi mai scrie ceva si pune blogul pe pagina ta de pe TPU iti poti crea blog pe www.blogger.com sau pe www.myfreeblog.ro te-as sfatui pe al doilea site pentru ca acolo e in romana... fundita?

| Raduhh a răspuns:

Pai fa-ti blog si porneste o tema de discutie apoi mai scrie ceva si pune blogul pe pagina ta de pe TPU iti poti crea blog pe www.blogger.com sau pe www.myfreeblog.ro te-as sfatui pe al doilea site pentru ca acolo e in romana... fundita?