| angeloecelmaitaredinparcare a întrebat:

Cunoscut serie de placi video Gainward folosind GPU-uri Nvidia includ CARDEXpert ( RIVA 128 prin GeForce 2 ), PowerPack! ( GeForce 3 prin GeForce 6 ), și BLISS ( GeForce 7, prin seria Phantom II GeForce 9 ).la ce se refera ca foloseste gpuri nVIDIA? alea cardexpert? ce as cu alea? am cautat gainward pe internet iar pe wipedia scrie asta...

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Incearca sa pui o intrebare in romana. Sau in engleza. Sau franceza, germana, italiana, spaniola, portugheza, dar sa aiba o logica. De raspuns iti raspund in romana, ca sa fiu sigur ca intelegi. happy