| naya a întrebat:

Cuptorul aragazului electric e la fel de bun ca cel normal?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Este mai bun. Mi-am luat un aragaz electric si-mi coace cuptorul cum niciodata cel pe gaz n-a facut-o. Un plus mare din partea mea aragazului electric.

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Normal, aragazul electric e mai bun!

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Idem @otonis. Nu as mai trece niciodata pe unul pe gaz dupa ce am vazut ce stie asta sa faca.

| 22dor a răspuns:

Pentru mine este mai bun decat cel pe gaz.Arunca un ochi aici http://aragazelectric.ro/. eu am luat de acolo un ELECTROLUX EKC54552OX si nu am nici un repros.