| InoYamanaka a întrebat:

Da unde sa dau sa-mi verific e-mail-urile? am windows xp.

3 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Pe messenger sub status in partea dreapta ai un plic si dai click acolo sau intrii pe yahoo.com si te logezi acolo happy

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Deschizi messenger-ul cu adresa ta, dupa ce te-ai logat vezi ca ai in dreptul numelui tau in drepta jos o casuta apesi pe ea si iti apara o alta pagina de internet:acolo se afla e-mailurile ta

| sabinaelena a răspuns:

Pai cand intri pe mess sus intr-un colt e un plic apesi pe el si vei putea sati verifici emailurile