| Iuli122122 a întrebat:

Daca am deschis un stick pe un calculator si am deschis ce era in el, apoi am scos stick-ul si nu il mai gasesc, pot recupera ceea ce am deschis?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca n-ai copiat materialele, atunci n-ai nici o sansa.
Cauta stick-ul sau ia materialele inca odata de unde au fost copiate PE stick!

| Sn4k3 a răspuns:

Nu

| Raducons a răspuns:

Nu se poate daca nu au fost salvate, ai accesat memoria stick-ului doar

| cyberalex a răspuns:

Nu, pentru ca ce a fost deschis a fost in memoria volatila (RAM) sau cel mult in directorul TEMP, nu copiat sau transferat pe HDD.