| GEORGEL2012 a întrebat:

Daca am facut upgrade de la windows 7 la windows 10 pot reveni ulterior la windows 7 fara sa il reinstalez cu cd-ul?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Teoretic ai la dispozitie 30 de zile sa faci downgrade dar practic nu prea merge. Cel putin eu nu am putut reveni la normal folosind functia oferita de Microsoft.

| Leatherleader a răspuns:

Nu poți.

| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! Nu poti, trebuie sa instalezi din nou manual.

| Taduic a răspuns:

Exista o sectiune de back-up, cel putin asa mi-a spus mie cand am facut update de la 8.1 la 10 pro. Intra pe Microsoft si vezi ca ai acolo optiuni prin care vorbesti cu diversi operatori pentru absolut orice situatie, te indruma ei. Asa mi-am devirusat eu calculatorul [era mai dificil, nu trebuia doar sa umblu prin antivirus].

| Nuvr a răspuns:

Poti deoarece iti da la setari daca vrei sa revi la versiunea anterioara cauta pe acolo la setari umbla si tu pe acolo stiu ca era