| YouWasted5SecondsOfYourTimeToReadMyName a întrebat:

Daca am incarcat negativul lui 50 CENT pe contul meu de youtube si am incalcat drepturile de autor ce se poate intampla?

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Tocmai pe you tube, unde I'll vede toata lumea? Balls of steel. Ce sa faca, o sa dea cateva sute de dolari unui raket moldovean ca sa te curete. Dar important e ca in scurta ta viata ti ai aratat valoarea si tupeul, sfidand ul pe 50 cents in public.

| danutzu96 a răspuns:

Sterge clipul. Dar acest lucru se intampla des daca setezi monetizarea.

| raresandrey a răspuns:

Iti sterge melodia, iar daca lucruri de acest gen se intampla in mod repetat, blocheaza contul, cred.

| GeorgeH17 a răspuns:

Daca ai fi incalcat vreo lege primeai un mesaj de la youtube.

| Anonimsiatat0 a răspuns:

Iti da jos clipul.

| sandusandu12 a răspuns:

Iti sterge melodia in rest nimic stai calm nu iei nici o amenda