| Adrian_Rosca_2000 a întrebat:

Daca am luat un virus si tot se eticheteaza toti prieteni de pe facebook intr-un clip deochiat cum pot sa scap de el sau nu mai am ce face cu contul?

5 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Reinstaleaza Windows-ul si vei scapa de problema. Chestia cu etichetarea prietenilor nu este de la contul tau ci de la un virus pe care l-ai luat de la un prieten sau de pe internet.

| Anonimuserr a răspuns:

Scaneaza pc-ul cu Kaspersky Total Secuirty apoi instaleaza si MAlwareBytes si vezi dupa.

| gelu1970 a răspuns:

Cel mai eficient pentru ceea ce spui e spy hunter. insa nu e free.
ca program free iti recomand malwarebytes free

| gelu1970 a răspuns:

Am omis sa spun: daca ai nevoie de spy hunter ca sa elimini malware din pc, ti-l dau eu in cazul in care nu il gasesti.

| theeternal a răspuns:

Ia Malwarebytes AntiMalware si deviruseaza-ti pc-ul. Apoi schimba parola de la fb. Am avut si eu si Asa am scapat.