| AnonYmouS_6470 a întrebat:

Daca am o poza de pe facebook... cu cineva... am redenumit aceea poza. ii mai pot afla adevaratul nume cumva al pozei? fiindca vreau sa gasesc persoana si nu dau de ea sad

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nu poți

| AnonYmouS_6470 explică:

Nu stiu sa-l folosesc sau nu merge sad deschid poza si nu scrie nimic sad

| ComyCosmin a răspuns:

Downloadeaza programul Exif Viewer de aici:
http://download.chip.eu/ro/Exif-Viewer-2.50_114779.html

Poti sa vezi numele anterioare ale pozelor, de cine au fost modificate si cand si cu ce program. Chiar si cu ce au fost facute pozele (si unde daca avea funcita Geo-Tagging activata pe tel)