| nikoleta93 a întrebat:

Daca am primit credit prin transfer pe o cartela vodafone mai pot si eu transfera mai departe creditu pe o alta cartela de vodafone, dau fundita pentru primul ras bun :*

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu,nu se poate

| Bubbulina_2682 a răspuns:

Nu poti decat sa trimita tot acel numar persoanei respectiesad... Dar te poti du-te in supermarketuri/hypermarketuri intr-un magazin de specialitate si spui ca doresti sa-ti bagi atatia euro pe telefon.
Ei iti baga Y euro pe telefon si tu dai banii din mana!big grin

| ellapyssy a răspuns:

Nu.nu poti. In nicio retea nu este posibil...Doar nu sunt ei chiar asa.fraieri.winking