| KrazyK a întrebat:

Daca am semnal la un telefon cu wifi pot fi conectat la internet gratis?

3 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Asa cum zici gratis si aspir69 daca e codat nu poate sa conecteze

| aspir69 a răspuns:

Da, daca ai telefon cu wifi si esti pe langa un ruter(ai semnal la wifi) stai gratis pe internet, dar vezi ca acel ruter de la care prinzi tu semnal sa nu fie parolat.

| KrazyK explică:

Asa ma gandeam si eu. Cu parolele ma descurc... cel putin la mine in casa o sa pot sta pe internet...