| Allesia_8064 a întrebat:

Daca am sters arhiva de la mess o mai pot recupera? unii zic ca exista programe sau ceva de genul se poate? Va rog raspundeti dau funda.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Din pacate pentru tine, nu se mai poate recupera. Odata ce ai sters-o, asa va ramane.
Succes! happy

| m5789932 a răspuns:

Se poate recupera. Incearca cu Recuva sau Glary Utilities.

| Sofffie a răspuns:

Pentru raspunsul asta nu exista funda :
NU exista, poti sa incerci diverse programe, dar nu merge.Doar daca nu cumva este un hacker priceput, poate aia stiu.

| swampy a răspuns:

Din moment ce ai sters-o din pc nu ai nicio sansa sa o recuperezi doar daca nu ai tu instalat vreun program ceva care sati recupereze datele sterse.