| AndreeutzaDanutzaDanu1973 a întrebat:

Daca am uitat numele de utilizator cu care ma loghez pe ASK.FM si nu mai stiu nici email-ul cu care m-am inscris,cum reusesc sa ma mai loghez? DAU FUNDA, CELUI CARE MA AJUTA SA REZOLV PROBLEMA. :3

6 răspunsuri:
| Catacombe a răspuns:

Poti sa te loghezi prin Facebook sau Twiter happy Unde ai logheaa, va aparea niste casute cu intialele Facebook si Twiter

| AndreeutzaDanutzaDanu1973 explică (pentru Catacombe):

Eu nu-s logata prin facebook.

| Catacombe a răspuns (pentru AndreeutzaDanutzaDanu1973):

Daca emailul si parola de facebook sunt aceleasi ca si cele de pe ask, te poti loga astfel

| criss29 a răspuns:

Unde te loghezi iti apare ca te poti loga si cu Facebook-ul. Iti apare litera "F". Acolo dai, si daca esti conectata pe facebook, va intra. Funda?

| AndreeutzaDanutzaDanu1973 explică (pentru criss29):

Pai problema este ca eu nu sunt conectata pe facebook!

| criss29 a răspuns (pentru AndreeutzaDanutzaDanu1973):

Si nu ai facebook?