| anonim_4396 a întrebat:

Daca am un xbox 360 si se strica, pot luat HDD de la acesta sa il bag pe altul ( evident in inlocuiesc cu acela) si sa am jocurile si toate porcariile la fel?

Si da, am cautat pe google si nu am gasit ce ma intereseaza, sa nu vad comentarii de genu laughing. Mersi anticipat!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana la urma ce folosesti pc sau consola?

| Jipa95 a răspuns:

Da normal ca poti.

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Mersi de raspuns, sper sa ai dreptate. dar ai grija, daca cumpar consola noua si nu merge schimbul, iti trimit consola si tu imi trimiti banii laughing

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

No stress, ia-l ca mergewinking