| anonim_4396 a întrebat:

Daca am windows 7 pe un DVD si il copiez in calculator ( nu este iso pe dvd ) si vreau sa mai fac inca o copie pe alt DVD este posibil? Trebuie neaparat atunci cand il pun pe DVD sa fie in format ISO?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

Daaa
ia un o imagine iso de pe net cu win 7 si pune-o pe un dvd cu nero e simplu

| Anonymus79 a răspuns:

Este posibil, dar ca sa poti face o instalare dupa acea de pe dvd trebuie sa -l faci in format iso, altfel nu o sa-ti booteze de pe disc, se poate face cum zicea amicul de mai sus cu nero sau cu power dvd.