| paulmicutz a întrebat:

Daca as conecta boxele Logitech z906 pe un laptop Lenovo ideapad 710, as arde laptopul?

4 răspunsuri:
| TaviComplicat a răspuns:

Acel jack pe care il "bagi" in laptop nu face decat sa primeasca curent electric de la calculator, ca urmare nu exista nici o sansa sa arzi laptopul. Stai fara griji, nu se intampla nimic. Asta se aplica la orice fel de calculator sau aparat.

| K0sti a răspuns:

Calculatorul nu, dar s-ar putea sa nu le placa boxelor! O sa ramai cu niste canale in aer, o parte din finali nu o sa lucreze!

| BlackHear7 a răspuns:

De ce sa se arda? :)))) Eu conectez si telefonul la Genius gen asta :)) http://www.okazii.ro/boxe/genius/sistem-genius-5-1-a123399632

| ottot a răspuns:

Nu