| MariusDeejay a întrebat:

Daca ati dori un smartphon care ati dori sal aveti?

16 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu mi-aş dori un Samsung Galaxy Note 4 :)

http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

LG G3 cu siguranta! love struck
E un telefon super bun!

| Jipa95 a răspuns:

L-as da pe o carte de limba romana, asta sigur!winking

| AvalohAlyn a răspuns:

Un Iphone.
Sau un Samsung Galaxy s6.

| LaLaura a răspuns:

Il am deja si nu l-as schimba pentru nimic.
Am cautat de 2 luni telefoane pana am ajuns la el, Allview x 1 soul, are memorie imensa, are camera buna, are sunet bun, are baterie buna, pentru mine e mai mult ca perfect.

| frouzz a răspuns (pentru LaLaura):

Si eu am acelasi model happy

| LaLaura a răspuns (pentru frouzz):

Si esti multumit de el banuiesc, nu?

| frouzz a răspuns (pentru LaLaura):

Da, sunt. Dar am inteles ca e o problema la toate telefoanele Allview ca daca vorbesti prea mult te doare capul rau dar nu stiu daca e adevarat ca nu vorbesc exagerat de mult.

| LaLaura a răspuns (pentru frouzz):

Am vorbit eu si pentru tine, 5 ore la acest telefon ( nu e mult, am vorbit acum cativa ani si 8 ore ), si te asigur ca nu m-a durut capul.

| ViatacuLouie a răspuns:

IPhone 5s clar

| Dayiii96 a răspuns:

Pe plan de sistem sunt mai multumita de windowsphone, merg rapid sunt destepte si internetul merge super...nokia s-au ridicat enorm si au inteles ca oamenii cauta telefoane destepte, mari si cu memorie mare..iti recomand Nokia lumia625 sunt ft multumita din orice punct de vedere plus ca are 4G

| MariusDeejay explică (pentru Dayiii96):

Eu am Samsung galaxy s 2 plus ma tine bateria 5 ore daca vorbesc cam 3 zile jumate ma tine bateria

| ImAnonymous a răspuns:

La momentul actual iPhone 6, e cel mai bun atat la viteza, design, cat si camera, memorie etc.

| LeeOm a răspuns:

Samsung galaxy s5

| Maria28prajiturica a răspuns:

IPhone 5 (parerea mea)!