| Edyss10X a întrebat:

Daca bag un cablu de internet in laptop cum il configurez sa mearga prin cablu si nu prin wireless?

Răspuns Câştigător
| andrei690 a răspuns:

Trebuie sa creezi conexiunea! Cand ti ai bagat net ti au dat NUMELE DE UTILIZATOR SI PAROLA proprii. Dai la control panel, new conection, broadband connection/ppoe connection, connect to the internet, setup my connection manually apoi pui numele de utilizator si parola, salvezi comanda rapida pe desktop, o deschizi dai conectare si voila!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU trebuie sa configurezi nimic, porneste singur cand bagi cablul iar daca nu atunci nu ai instalat in laptop LAN Driver! Bafta!

| Edyss10X explică (pentru lpavel):

Da dar faza e ca nu imi apare nimimc si wireless-ul merge automat si nu stiu daca functioneaza sau nu...

| lpavel a răspuns (pentru Edyss10X):

Opreste Wirelles -ul apoi baga cablul si vei vedea...