| teo3333 a întrebat:

Daca comand de la Emag peste 4milioane transportul este gratis

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Da, este gratuit si se specifica in momentul in care plasezi comanda! Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

E gratis orice peste 90 ron. scrie clar pe site la ei, da cine sa citeasca

| DDCC a răspuns:

Transportul e gratis pe emag.ro cand achizitionezi ceva de minim 90 de lei. Deci e gratuit transportul.

| Lora1 a răspuns:

Dap....si eu vreau sa comand ceva de pe emng si e in valoare de 4 milioane iar trasportul e gratis pana in un milion oricum daca vrei sa te convingi gasesti pe site : http://info.emag.ro/index.php?action=article&cat_id=002&id=9