| claudiaptpr a întrebat:

Daca dau block unei persoane pe whats app si viber, dispar si conversatiile? Dar pe skype pot face ceva ca persoanei respective sa nu ii mai apara conversatia cu mine?

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Daca dai block atat pe wapp cat si pe viber conversatiile raman, dar persoana blocata nu te poate contacta sau sa-ti vada imaginea de profil, pe skype dispare cu totul, ca si cand nu ar fi!
O zi buna!

2 răspunsuri:
| dany2446 a răspuns:

Nu, conversatiile nu dispar...fie ca dai block, fie ca stergi persoana respectiva conversatia ii ramane

| CreștinOrtodox a răspuns:

Nu, conversația nu dispare. Poți doar să blochezi persoana respectivă și apoi să ștergi conversația.