| Yumitsu a întrebat:

Daca descarc bara de unelte hi5 pentru firefox si internet explorer, pot sa o folosesc doar pe un browser, iar pe celalalt sa NU apara?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Normal! cand descarci bara hi5 ea se duce doar la browserul implicit de ex Mozilla dar parerea mea e sa te lasi ca merge foarte greu browserul dupa aceea (adia se incarca o pagina) dar in schimb auzi banii cum curg! ramane la aprecierea ta ce este mai tentant puncte pe HI5 sau viteza la browser!

1 răspuns:
| ahlrh a răspuns:

Da, dar trebuie dupa instalare sa modifici tu, ceva.