| Nicholasatron a întrebat:

Dacă fac update-ul la software la un iphone 5 la IOS 8.4 o să pierd unele date sau îmi v-a șterge ceva din telefon cum ar fi contul de facebook, icloud sau poze?

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

De obicei, la actualizari firmware nu pierzi nimic, iar la telefoane chiar nu este cazul de asa ceva.

| Nicholasatron explică (pentru LTAA):

Deci nu nici un pericol nu? Pentru că pentru cele mai noi update-uri la aplicații îmi cer o versiune mai nouă de IOS și de asta vreau să fac update-ul.

| LTAA a răspuns (pentru Nicholasatron):

Ca sa fi sigur creeaza un Backup.