| orangeZEW a întrebat:

Daca imi cumpar Counter-Strike 1.6 pe Steam (8e), imi va merge pe Windows 7 Enterprise? Ca vad ca anumite jocuri luate de pe net, gen: Counter-Strike LanT; nu merg pe acest windows. Este un windows cumparat.

8 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Iti ruleaza jocurile pe win 7 enterprise dar problema ta este daca nu ai un sistem performant o sa-ti sacadeze foarte rau si probabil unele jocuri nici n-o sa-ti mearga.
Recomand win xp sp3 pentru jocuri.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru StalkerSoul):

Recomanzi xp pentru gaming? nici nu se mai fac jocuri compatibile cu xp

| StalkerSoul a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Joaca cs baiatul, nu merge bine pe win 7 sau 8 daca nu are un sistem puternic, numai te baga in seama aiurea fii si tu atent la subiect.
Bafta.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru StalkerSoul):

Si de unde stii tu ca are un sistem slab?

| StalkerSoul a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

"Ca vad ca anumite jocuri luate de pe net, gen: Counter-Strike LanT; nu merg pe acest windows"

Daca nu ii ruleaza cs pe win 7 ce zici? Fii atent la subiect si nu-mi mai sarii mie in cap cu neatentia ta!

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru StalkerSoul):

Pai nu ruleaza fiindca nu sunt compatibile copile nu fiindca e slab pc-ul

| StalkerSoul a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Bai baiatule vezi-ti de treaba ta ca esti pe langa subiect total!

O zi buna.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru StalkerSoul):

Nu toate jocurile sunt compatibile cu windows 7 si 8.

p.s: windows 8.1 e cel mai bun pentru gaming