| COOLboY a întrebat:

Daca imi cumpar un iPhone 4S AT&T (prin intermediul online APPLE STORE) pot sa imi pun cartela de Orange Romania?
Fundoi + VOT!

3 răspunsuri:
| MihaiTT a răspuns:

Va fi restrictionat pe reteaua AT&T si va trebuii sa-i faci jailbreak ca sa-ti mearga pe Romania

| sellyz a răspuns:

Depinde daca este pe Orange sau nu.in mod normal nu poti sa iti bagi in iphone o cartela normala si cred ca va trebui sa iti faci un abonament special. daca cartela nu va functiona ai putea duce telefonul la decodat pentru al trece in alta retea.ai grija insa daca duci telefonul la decodat iti va da toate programele peste cap! funda?

| Andrei_Endriu_1989 a răspuns:

Iphoneurile pe at&t din usa au cartela diferita de cea din Romania, este mai mica. Am venit in usa cu o cartela de Vodafone din Romania. Gasesc in tara cartela mica asa sa o pot folosi cu iphoneul?