| digitalworld a întrebat:

Daca imi cumpar un telefon dual-sim de la Orange sau Vodafone, voi putea folosi in el o cartela Orange si una Vodafone, sau ambele sloturi de cartela vor fi codate pe operatorul de la care il cumpar? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| CaMeLeOnn a răspuns:

Daca nu poti folosii decat reteaua de la care l-ai cumparat poti oricand sa il decodezi si sa folosesti orice retea vrei tu.

| Kida_9769 a răspuns:

Nu poti sa-ti cumperi de peste tot orice fel de cartela si sloturile nu vor fi codate de la operator