| mrxmihaix a întrebat:

Daca imi iau un televizor care are HDMI si eu am si la PC mufa asta la placa video, merge sa pun PC-u la televizor (adica sa il folosesc in loc de monitor )?
funda!

Răspuns Câştigător
| PetruRaileanu a răspuns:

Funda,declara raspuns cîștigator

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da, o sa fie ok. Oricum chiar daca la pci aveai doar dvi, tot mergea fara nici o problema.
Sa setezi rezolutia corespunatoare in caz ca nu este setata automat!

Răspuns utilizator avertizat
| DragosFku a răspuns:

Da, merge. Eu conectez televizorul la laptop, si am tastatura si mouse wireless si stau pe net sau ma joc CS. big grin Bafta

| MadalinMarian a răspuns:

Da merge daca ai mufa HDMI si la unitatea de la Pc.Eu am incercat si merge. Bafta.

| PetruRaileanu a răspuns:

Da sigur ca il vei pute folosi in loc de monitor dar monitorul de la calculator în timpul acesta se va deconecta