| vlad20003 a întrebat:

Daca imi instalez o masina virtuala Windows 7 pe Windows 7 folosind VMWare si sa zicem... Vreau sa ma amuz putin cu el si sa-l stric happy, nu o sa-mi afecteze pc-ul real, nu? Am vazut multa lume sa faca asta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici o treaba cu pc-ul real.E o clona a windowsului cea in care lucrezi tu si nu o sa te afecteze.Gandes-te altfel nu ar mai face multa lume toate prostiile in el.

| vlad20003 explică (pentru anonim_4396):

Oricum mi-am stricat pc-ul si zice ca nu e Genuine asa ca nu strica sa incerc... xD

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio treaba, masina virtuala e la urma urmei un software, nu are cu ce sa iti strice pc ul

| Otto2014 a răspuns:

Cred ca-ti poate fi afectat pc-ul real.

| suntserios a răspuns (pentru Otto2014):

Explica cand zici ceva.