| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi pun toata nr de telefon in agenda din GMail care este sincronizata cu telefonul meu, ca sa nu pierd numerele si sa imi fie mai usor cand imi schimb telefonul (adica apar cele din gmail automat in telefon dupa ce il sincronizez) se poate intampla ceva rau? Adica de exemplu sa afle cineva ce am eu in agenda si sa ii sune pe toti sau sa mi stearga? Sau Google sa imi umble prin numerele de telefon (GMail-ul este de la Google)?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Poti tine linistit numerele sincronizate cu google.Atat timp cat nu iti stie nimeni parola nu o sa fie probleme.