| storm12 a întrebat:

Daca imi voi pune o placa video de 2 GB (DDR 2), imi va merge crysis 2, minecraft, metro 2033, etc?

Răspuns Câştigător
| djdani1 a răspuns:

Cu siguranta, dar mare atentie! Sa nu alegi ati deoarece placile video nVIDIA sunt mai performante si au un raport calitate-pret foarte bun.
Bafta!

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Iti vor merge la fel de prost. Nu memoria conteaza, toti se pacalesc la fel. Crysis 2, pe un pc facut cu cap, nu duce mai mult de 512- max, max 1 gb. Alege alta placa video, un ddr3 cu 128 biti sau mai mult, cu frecvente bune, nu ciurucuri dintrastea cu multi gb. Faci cum vrei, dar parca te vad dupa

| bluesky2011 a răspuns:

Depinde,uita-te aici la cerintele jocurilor http://raspunsuri-rezultate.blogspot.com/2011/10/games.html

| bogdanel456 a răspuns:

Da dar sa ai grija sa nu pui virusuri in pc ca ti se va sterge memoria mi-a spus un expert in calculatoare

| storm12 explică:

NU merge DDR 3 la mine, eu am memorie DDR2!

| vasea159 a răspuns:

De pinde ce matirinka ai ram nu importa pot sa fie si de 4 si sa nu-ti mearga, mai bine cumparti alt calculator