| Catalinblue a întrebat:

Daca ma eticheteza cineva intr-o poza pe Facabook pot sa o sterg sau sa nu imi mai scrie numele?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O poti sterge doar daca e pe profilul tau

| Georgiiiiiii a răspuns:

Daca vrei sa-ti dispara tag-ul de pe poza dai la "edit or remove" acolo in dreapta dupa dai "Report/Remove tag " dupa care alegi "I want to untag myself" si dai "Continue" si gata... Daca ai facebook-ul in romana o sa-ti apara "editeaza sau sterge " dupa care " Reporteaza/Sterge tag-ul" dai acolo si dai la " Vreau sa-mi sterg tag-ul" cam asa suna. daca este tradus mot a mot suna ciudat. Sper ca ti-am fost de folosbig grin Funda?:*

| madalinax6 a răspuns:

Pai nu poti sa o stergi de tot.Totusi poti sa o stergi de pe profilul tau. Incearca e foarte simplu dai la optiuni si serge de pe profilul meu. Fundita?