| LaviniaLavinitutza a întrebat:

Daca mi-am comandat de pe Emag un telefon de Black Friday, chiar la 7:05 atunci cand s-a pornit site-ul, mi-au dat mesaj ca, coletul va ajunge in perioada 23-24 noiembrie.
23 pica dumninica. E posibil sa il primesc si duminica?

7 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Sambata si duminica nu livreaza

| OvidiuDrg a răspuns:

Habar n-am, aceeasi problema, comanda am dat-o la 07:07 (am comandat 2 tel si ul laptop), acelasi mesaj...si da, este posibil

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Cum sa fie posibil sa il primesti duminica daca duminica nu munceste nici o companie de curierat sau oficiu postal?

| suntserios a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

Avand in vedere nr mare de comenzi de black friday o sa lucreze si duminica, iar eMAG oricum nu livreaza prin posta

| LaviniaLavinitutza explică (pentru suntserios):

Asa ma gandeam si eu. Deasta intrebam happy

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns (pentru suntserios):

In primul rand nu iti vine eMAG sau pcgarage la usa iti vine o fimra de curieri, iar nimeni nu lucreaza duminica

| suntserios a răspuns (pentru Costel_Alexandru_1994):

"„Urgent Cargus anunţă realizarea unei investiţii de 1, 630 milioane de euro, destinată eficientizării activităţii companiei pentru perioada Black Week (21-30 noiembrie). Investiţiile vizează eficientizarea procesului logistic, mărirea capacităţii pentru depozitare, suplimentarea flotei existente şi a numărului de curieri cu 40%, precum şi extinderea programului normal de lucru pentru zilele de sâmbătă şi DUMINICA (22-23 noiembrie, 29-30 noiembrie şi 1 decembrie)", se arată într-un comunicat al Urgent Cargus."

ei uite surpriza ca o sa lucreze si DUMINICA anul asta