| IAliveInHell a întrebat:

Daca mut fisere a diferitor programe dintr-un director in altul, iar dupa il sterg din cel precedent, nu o sa mi se schimbe nimic?

4 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Nu.

| SasNetRomania a răspuns:

DACA sunt simple fisiere, care nu au necesitat o instalare cum ar fi softuri sau jocuri, nu patesc absolut nimic daca le copiezi corect nu cu shortcut-uri.
PS: Parca erai super inteligent ce sunt cu intrebariile astea big grin?

| IAliveInHell explică (pentru SasNetRomania):

Sper ca nu incepi, n-am spus ca sunt super inteligent, sau cel putin nu incercam sa par, incercam sa te fac pe tine sa intelegi anumite lucruri. Si daca cotinui sa ma judeci asa mi se pare enervant si decat sa-mi bat capul cu tine merg bine mersi pe alt site si intreb, pentru ca mai sunt destul de multe site-uri de genu'.

| speşăl a răspuns:

Nu se intampla nimic, eu mutam jocuri de pe o partitie pe alta. Sa se inteleaga ca vorbesc de jocuri de 9-11 GB.