| Mihai_George_1997 a întrebat:

Daca nu am placa video ( driveru ) instalat nu pot sa ma joc jocuri?

Răspuns Câştigător
| Shammal a răspuns:

Nu, pentru ca placa video nu functioneaza la parametri normali iar jocurile cer asta, e posibil sa-ti gaseasca windows-ul (w 7) placa si sa-ti instaleze automat driver daca nu cauta pe net gasesti driver, chiar pe site-ul oficial al firmei placii

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Exact, vezi că știi. Spune ce placă video ai ca să îți dăm driverele.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandrulS a răspuns:

Evident ca nu merge. spune modelul placii video sa iti dau driver.

| katherine585 a răspuns:

Nu, imaginea nu va fi aceeasi, si se va misca ca si cum va fi in reluare.

| cont3aza a răspuns:

Daca ai un pc bun cat sa-ti suporte windows 7 instaleaza-l si ai si placa video happy