| senica a întrebat:

Daca nu functioneaza yahoo messenger cum pot sa-mi citesc mesajele?

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

Prin meebo, http://www.meebo.com/
vezi k ai acolo pentru yahoo, msn, si mai multe, iti scrii is-ul si parola si intrii

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe un site de genul www.meebo.com de unde iti poti accesa messenger-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si prin mailul de la messenger poti vedea mesajele de pe id.

| adi a răspuns:

Yahoo are integrat un messenger in mail, se afla in partea stanga sus, vei vedea acolo o iconita de offline sau online si de acolo poti intra in pagina de messenger.

| videoblog a răspuns:

Da, si eu folosesc meebo.com si e super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arhiva o poti citi cu cititoare de arhiva iar daca vrei sa tii o conversatie si aplicatia din windows nu funtioneaza mergi pe webmessenger. Multe detalii despre lucrurile astea le gasesti pe http://www.ymlover.ro/

| Leonte_Alexandra_1989 a răspuns:

Asta as dori sa aflu si eu

| Elena_Baciu_1975 a răspuns:

Nu pot sami citesc mesajele de pe yahoo