| Marius352 a întrebat:

Dacă pc-ul tău e stricat sau nu poate rula acel joc și intrii cu team viewer în alt pc poti să te joci ce pc-ul tău nu ar rula?
O să se miște greu chiar dacă suportă jocul pentru că ai intrat si tu prin team viewer?

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Team Viewer nu e facut sa faci asa ceva. Chiar daca vitezele de download si upload sunt mari in ambele locuri, tot nu o sa poti sa faci acest lucru. Team Viewer e realizat cu o oarecare intarziere intre comenzi.

| Țoglă a răspuns:

Nu merge să te joci. Vei vedea tot felul de culori în joc și lag foarte mare.

| Adrian926a a răspuns:

O sa ai fps mic sub 10 nu se poate juca...