| JusTPauL a întrebat:

Daca pun windows 7 pe un laptop ar trebui sa mearga binisor si fara drivere. Am un laptop pe care nu merge wireless-ul nici cand bag driverele, ma poate ajuta cineva sa rezolv problema?
Am incercat si FN+F2 dar nimic, tot x imi arata jos la calculatore.

5 răspunsuri:
| JusTPauL explică:

Am rezolvat cu 3DP_Net_v14091
Mersi oricum!

| Rus_Dorin_1998 a răspuns:

Salut! poti sa iti pui windows 7 dar fara drivere nu merge, si daca imi zici ce laptop ai? te pot rezolva

| JusTPauL explică (pentru Rus_Dorin_1998):

Acer aspire 7250, driverele se gasesc foarte usor dar tot nu merge wireless-ul, am dat si fn+f2 dar nimic.

| ionutzxz a răspuns (pentru JusTPauL):

Vezi ca sunt doua drivere pentru wifi! incearca si cealalta varianta! Inchide si redeschide wi-fi-ul din priza! sau daca nu alt windows

| JusTPauL explică (pentru ionutzxz):

Deja am bagat 3 windows-uri si nu mai stiu cate drivere.