| Alexutzzu20 a întrebat:

Daca sterg driverele si le schimb cu altele noi are ceva? Adica dupa ce le sterg nu mi se stinge compu sau se strica windousu doar n-o sa mai am sunet si altele pana le bag pe astea noi nu? Nu de alta dar am niste drivere mai aiurea si acu am cd cu cele originale si as vrea sa le schimb.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este nevoie sa le stergi.Doar le actualizezi.Instaleaza Driver Booster.Te va anunta cand sunt actualizari pentru drivere. Fara sa le stergi pe cele actuale.

| Alexutzzu20 explică (pentru darrio2007):

Imi cam fac figuri aceste drivere...

| darrio2007 a răspuns (pentru Alexutzzu20):

Pentru ca nu sunt actualizate.

| K0sti a răspuns:

Depinde, nu tot timpul driverele noi sunt si cele mai bune! Uneori mai rau le strica!

| Alexutzzu20 explică (pentru K0sti):

Nu sunt noi. Sunt cele originale din firma. big grin Care au fost de la inceput.

| K0sti a răspuns (pentru Alexutzzu20):

Daca ai CD-ul original cu drivere, le poti schimba! Intai le dezinstalezi pe cele vechi!

| Alexutzzu20 explică (pentru K0sti):

Aha asta voiam sa aflu. Mi-e frica ca dupa ce le sterg pe astea mi se inchide ecranu sau se intampla ceva.
Ca asa daca nu s-ar intampla nimic as baga Cd-ul si le-as instala pe celelalte linistit.

| K0sti a răspuns (pentru Alexutzzu20):

laughing Cum sa se inchida ecranu? Nu gandesti putin! Cand pui un windows nou, oricare ar fi el, pasul urmator nu este instalarea driverelor? Pai daca s-ar inchide ecranul ce ai mai vedea?

| Alexutzzu20 explică (pentru K0sti):

Imi era frica ca odata bagate numai ai voie sa le stergi. Nu te suprasolicitaaaa. laughing)))))))