| ghineanamaria a întrebat:

Daca stergi un site de la Istoric il mai gasesti altundeva sau se sterge t todeauna si nu mai poate fi recuperat?

Răspuns Câştigător
| todea1990 a răspuns:

Daca il stergi de la istoric nu o sa il mai gasesti, ce browser folosesti unde iti era salvat poate te pot ajuta astept raspuns?

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Se sterge pentru totdeauna.

| Sofffie a răspuns:

A fost sters, nu mai apare nicaieri.

| YTBDrawingBase a răspuns:

In temp

| maryanshmen a răspuns:

Se sterge de tot.

| freehugs a răspuns:

Pai daca il stergi automat el nu mai exista in PC.Copie linkul si scrie- in word, salveaza-l apoi in documente sau unde vrei tu

| NoMusicNoLife a răspuns:

Se sterge pentru totdeauna. Doar daca ai noroc si ai inchis pagina de internet cand erai pe site-ul ala, atunci il gasesti la taburi inchise [ cosul de gunoi din coltul din dreapta sus ( la opera ) ].

Succes!

| mirela01 a răspuns:

Eu stiu ca se sterge de tot si nu mai poate fi recuperat
happy