| akex a întrebat:

Daca vreau sa upgradez acest PC http://www.myria.ro/produs-66 cu un GTX 750 Ti sau un R7 270 sau un GTX 660 voi avea nevoie si de o sursa noua? Si care va fi cea mai buna alegere dintre placi video?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Normal ca ai nevoie de o sursa noua, ca ti-ai luat doar sistem gata asamblat. Daca luai ceva pe piese, probabil iti puneai de prima data o sursa calumea.
A, si nu exista r7 270...

| akex explică:

R9 270.Greseala mea.Pai si ce sursa si placa video as putea sa iau pentru 800-900 lei?