| Paulicamm a întrebat:

Daca vrei sa nu fi nevoit sa cumperi jocurile pentru xbox 360 consola trebuie modata?

4 răspunsuri:
| Adr1aNNN7 a răspuns:

Ideea e ca daca ai consola modata nu trebuie sa cumperi jocuri pentru Xbox 360 CD-uri originale ci poti sa le downloadezi tu de acasa si sa le joci pe consolahappy

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Logic

| ShowTim3 a răspuns:

Da, iti recomand sa il modezi, decat sa dai 2 mil /joc mai bine il modezi cu 2-5 mil maxim, si joci 1000 de jocuri free

| RobiTzza a răspuns:

Da pentru ca este codata nu merg numa jocurile cumparate nu facute