| bzzbzz a întrebat:

Dati'mi niste siteuri de unde pot descarca teme pentru. nOkia N97...am incercat ulte siteuri si temele de pe ele nu le pot instala imi spune ca: "unable installations ceva de genu' inf... ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Mobile9.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teme, jocuri, sonerii si tot ce vrei http://www.panalu.net/search/label/TELEFONIA%20MOBILILA care sunt compatibile cu orice model de mobil, alegi ce vrei, dupa care alegi modelu de mobil si descarci fara virusi si gratuit, garantat 100%