| dannyelutzu1_6199 a întrebat:

Dati-mi niste sugestii de placi video pentru placa asta de baza http://www.compari.ro/......sului.html am hard de 300 gb, 958 mb RAm, procesor 3.06 celeron D. Vreau alta placa video deoarece chipsetul la placa asta are numa 64 mb si vreau sa ma joc pe nfs undercover. placa sa fie pana in 150 de ron.mai trebuie RAM-i?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atentie ca placa are slot PCI-e x16 1.0. Daca iei alt tip de placa video va merge dar nu la capacitatea maxima.