| Niţu_Vlad_1999 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva pareri despre HTC desire 510

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Salut.

Plusurile : se misca foarte bine, netul ruleaza repede, la fel si aplicatiile. Il am de doua saptamani si nu am experimentat lag niciodata, nu s-a blocat pana acum. Obisnuit fiind cu Samsung, butonul de "Inapoi" este pus pe partea stanga, asa ca mi-a luat ceva pana sa ma obisnuiesc, dar nu includ asta la minusuri.
Minusuri: lipsa blitz-ului- un mare dezavantaj. Are o camera buna, blitz-ul era foarte util
camera frontala este VGA- sincer nu am folosit-o nicidata si nici nu stiu daca o voi folosi, dar pentru pretentiosi conteaza
nu are senzor pentru busola.
Nu i-am testat GPS-ul. Bateria tine surprinzator de mult, il incarc odata la 36 de ore ( o medie aproximativa).

Toate cele bune.