| dustru a întrebat:

Dati-mi si mie odenumire de soft cu ajutorul careia pot micsora marimea unui fisier audio. funda! urgent.

2 răspunsuri:
| dustru explică:

Pf...zip scade doar 2mb am incercat sa fac compresie la un file de 29 mb si s-au facut 27 mb, dar mie imi trebuie 25 mb.

| Rosaria a răspuns:

Nu trebuie cine stie ce pentru asta. E nevoie doar sa il transformi in fisier zip, si asta poti face chiar si in Total Commander. Daca nu, iti poti downloada WinZip, este o versiune de trial care e gratuita pentru un numar de zile. Sper ca te ajuta asta